Ballina

>

Produktet

>

Era

Era

Ju prezantojmë dhomën Era, një ofertë luksoze nga Muli Home. E zbukuruar me një krevat të gjerë ngjyrë zezë, të theksuar nga një kombinim i ngjyrës së bardhë, kjo dhomë është një strehë rehatie dhe stili. Garderoba është një kombinim i ngjyrës së zezë me një hapësirë ​​të bollshme për të gjitha gjërat tuaja....Komodinat e vogla të zeza pranë krevatit i shtojnë një prekje sofistikimi kësaj hapësire elegante.

E qëndrueshme

Materiale miqësore me mjedisin dhe metoda të prodhimit për krijimin e pjesëve që do t'i qëndrojnë provës së kohës duke minimizuar mbeturinat dhe ndotjen.

Punë dore

Krijuar me kujdes dhe vëmendje ndaj detajeve nga mjeshtër të aftë, duke rezultuar në dizajne unike dhe funksionale..

Dërgesa

Pavarësisht se ku jetoni, shërbimi ynë do t'i sjellë mobiljet drejt në pragun tuaj..

Shiko më shumë