Ballina

>

Produktet

>

Evergreen

Evergreen

Ju prezantojmë me Evergreen - garniturën e dhomës së ndenjes nga Muli Home. Me nuancat e saj të së gjelbrës dhe dizajnin elegant, ky grup mobiljesh ju fton të zhyteni në një botë të rehatisë dhe stilit. Zhytuni dhe relaksohuni në këtë kolltuk komod. ...I krijuar me materialet më të mira dhe vëmendje ndaj detajeve, do ta transformojë dhomën tuaj të ndenjes në një oaz të qetë.

E qëndrueshme

Materiale miqësore me mjedisin dhe metoda të prodhimit për krijimin e pjesëve që do t'i qëndrojnë provës së kohës duke minimizuar mbeturinat dhe ndotjen.

Punë dore

Krijuar me kujdes dhe vëmendje ndaj detajeve nga mjeshtër të aftë, duke rezultuar në dizajne unike dhe funksionale..

Dërgesa

Pavarësisht se ku jetoni, shërbimi ynë do t'i sjellë mobiljet drejt në pragun tuaj..

Shiko më shumë