Ballina

>

Produktet

>

Tangerine

Tangerine

Dhoma e ndenjes Tangerine nga Muli Home është e guximshme dhe e gjallë, e përkryer për pronarët e shtëpive që duan të bëjnë një deklaratë me dekorin e tyre. Koleksioni përmban divane në ngjyrë portokalli dhe hiri që bien në sy, me këmbë druri, perfekte për relaksim....Me hapësirë ​​të bollshme, shton funksionalitetin e përgjithshëm të hapësirës.

E qëndrueshme

Materiale miqësore me mjedisin dhe metoda të prodhimit për krijimin e pjesëve që do t'i qëndrojnë provës së kohës duke minimizuar mbeturinat dhe ndotjen.

Punë dore

Krijuar me kujdes dhe vëmendje ndaj detajeve nga mjeshtër të aftë, duke rezultuar në dizajne unike dhe funksionale..

Dërgesa

Pavarësisht se ku jetoni, shërbimi ynë do t'i sjellë mobiljet drejt në pragun tuaj..

Shiko më shumë