Zen

Dhoma e gjumit Zen ndërthur qetësi dhe harmoni të përsosur. Është një oaz i qetë, i mbështjellë me një gamë të qetë ngjyrash të toneve të bardha dhe nude.
Përqafoni qetësinë e dhomës së gjumit Zen dhe përjetoni një hapësirë ​​që promovon një gjendje të qetë shpirtërore.

Serene

Hyni në përqafimin e qetë të dhomës së gjumit “Serene”, ku thjeshtësia takohet me qetësinë. Kjo hapësirë ​​është një vend qetësues i stolisur kryesisht me nuanca të bardha të pacenuara, që nxjerrin një atmosferë qetësie dhe pastërtie. Prekja e butë e elementeve të drurit shton ngrohtësinë dhe elegancën natyrore, duke krijuar një ekuilibër harmonik që fton relaksim dhe paqe.

Zdff Floor

Gjumë nate ose relaksim pasditeje, me dhomën Zdff Floor sigurisht që do të pushoni rehat dhe të qetë, sepse është dizajnuar për ta ofruar më të mirën për klientët e saj. 

Nova

Dhoma luksoze e gjumit, Nova, një ofertë mahnitëse nga Muli Home. Zhytuni në këtë hapësirë ​​të qetë të zbukuruar me një kombinim të bukur të bardhë dhe kremë. Shtrati i bollshëm është i përsosur për një gjumë të qetë të natës ose për një pushim pasditeje.

Helena Floor

Me hapësirë të mjaftueshme për t’u relaksuar dhe vend të mjaftueshëm për t’i organizuar rrobat dhe gjësendet tuaja, dhoma Helena Floor nga Muli Home vjen për të gjithë ata që duan kombinimin e ngjyrës së bardhë me nuancat e ngjyrës kafe.

Heaven

Me nuanca të ngjyrës bezhë kombinuar me ngjyrën kafe si dhe me funksionalitetin e saj, dhoma Heaven nga Muli Home është dizajnuar për t’i përmbushur nevojat tuaja dhe për ta përmirësuar gjumin tuaj.

Duo

Me komoditet dhe funksionalitet, dhoma Duo është projektuar ekskluzivisht për ta përmbushur maksimalisht rehatinë tuaj. E punuar nga materiale të cilësisë së lartë dhe e zbukuruar me një kombinim të ngjyrave kafe dhe të bardhë, kjo dhomë shton një prekje moderne në shtëpinë tuaj.

Helena

Prezantimi i dhomës luksoze të gjumit, Helena, një ofertë mahnitëse nga Muli Home. Zhytuni në këtë hapësirë ​​të qetë të zbukuruar me një kombinim të bukur të bardhë, gri dhe kafe. Shtrati i bollshëm është i përsosur për një gjumë të qetë të natës ose për një pushim pasditeje.

Era

Ju prezantojmë dhomën Era, një ofertë luksoze nga Muli Home. E zbukuruar me një krevat të gjerë ngjyrë zezë, të theksuar nga një kombinim i ngjyrës së bardhë, kjo dhomë është një strehë rehatie dhe stili. Garderoba është një kombinim i ngjyrës së zezë me një hapësirë ​​të bollshme për të gjitha gjërat tuaja.

Channel

Dhoma Channel nga Muli Home është një përzierje e dizajnit dhe teknologjisë që ofron një skemë unike të ngjyrës së bardhë dhe kafe në krevat dhe dollap, duke krijuar një atmosferë komode dhe tërheqëse.